راهنمای خرید و معرفی کرم پودر های A.A و B.B و C.C و D.D و تفاوت آنها

B.B کرم چیست؟

BB کرم نوعی از کرم پودرهای آرایشی می  باشد که بسیاری از افراد در تمامی کشورها از آن استفاده خواهند کرد این  محصول می تواند در برابر آفتاب از پوست شما محافظت نماید و می توانید از آن  به عنوان یک کرم پودر با پوشش دهی بالا استفاده نمایید.  امروزه بی بی کرم  های مختلفی در بازار وجود دارند که شما می توانید متناسب با پوست خود آن  ها را خریداری نمایید. به طور کلی بی بی کرم ها، کرم پودرهای ترکیبی هستند  که آن ها را با ترکیب کرم های مختلفی به وجود می آورند. هنگام انتخاب بی بی  کرم باید به عناصر مهمی توجه داشته باشید تا بتوانید بر اساس آن ها مناسب  ترین کرم را برای پوست خود خریداری نمایید.

نوع پوست: هر پوستی نیاز های مختلفی دارد  بی بی کرم ها می توانند باعث زیبایی پوست شما شوند. اگر پوست شما در دسته  پوست های خشک قرار دارد باید هنگام خرید کرم پودر نوعی از  BB کرم را انتخاب نمایید که دارای آب رسان قوی باشد، کرم های مخصوص پوست  خشک باید دارای نرم کننده باشند. بسیاری از افراد دارای پوست چرب هستند،  بنابراین باید نوعی از محصولات بی بی کرم را انتخاب نمایند  که از براق شدن  پوست جلوگیری نماید  و به صورت شما جلوه ای مات ببخشد. منافذ های باز پوست  از طریق بی بی کرم ها پوشانده خواهند شد.

رنگ پوست: شما باید با رنگ پوست خود  آشنایی داشته باشید  و کرم پودری را انتخاب نمایید که به رنگ پوست شما  نزدیک باشد . تولید کنندگان BB کرم محصولات خود را در طیف رنگ های وسیعی  تولید کرده اند به همین علت شما می توانید کرم مناسب با پوست خود را پیدا  نمایید.

زمان استفاده از BB کرم ها

شما در هر زمانی که بخواهید می توانید از  این نوع کرم ها استفاده نمایید ، البته دقت داشته باشید اگر شما قصد ندارید  بر روی صورت خود از آرایش های سنگین استفاده نمایید و قرار نیست تمامی  مراحل آرایش را انجام دهید نمی توانید از این کرم ها استفاده نمایید، چرا  که در این صورت چهره شما را نامناسب نشان خواهد داد. زمانی که از این نوع  کرم استفاده می کنید استفاده از پرایمر ها و مرطوب کننده ها را باید فراموش  کنید. این محصول قدرت زیادی برای جلوگیری از اشعه خورشید ندارد به همین  علت در کنار BB کرم ها از کرم های ضد آفتاب دیگری هم استفاده نمایید.

 

راهنمای خرید و معرفی کرم پودر های A.A و B.B و C.C و D.D و تفاوت آنها

راهنمای خرید و معرفی کرم پودر های A.A و B.B و C.C و D.D و تفاوت آنها

 C.C  کرم چیست؟

جدیترین نوع کرم پودرهای آرایشی CC  کرم  ها می باشند  نوع پوشش دهی این نوع از کرم پودرها بسیار سنگین و ضخیم می  باشد  به همین علت می توانند به خوبی تمامی نواقصی صورت را پوشش دهند.   مراقبت کردن از پوست در برابر نور خورشید یکی از موارد مهم برای سلامتی  پوست به شمار می رود  که در این نوع از کرم پودرها می توان خواص ضد آفتاب  را هم پیدا کرد. CC کرم ها به خوبی از پوست در برابر اشعه های خورشید از  پوست مراقبت خواهند کرد، در واقع اگر شما به دنبال کرم پودری هستید که هم  زیبایی را به پوست شما ببخشد هم خاصیت ضد آفتاب را داشته باشد می توانید  هنگام خرید کرم پودر، از این کرم استفاده نمایید. فرمولاسیونی که در سی سی  کرم ها وجود دارد باعث می شود  که منافذ پوست شما را به خوبی پوشش دهد و  باعث بستن آن ها شود، یعنی دیگر نیازی نیست در آرایش خود از پرایمر استفاده  نمایید.  برای پوست های خشکی که قبل از آرایش به آب رسانی نیاز دارند  بهترین گزینه ممکن CC  کرم ها هستند.

 زمانی که قصد خرید کرم پودر را دارید باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید که یکی از آن ها میزان  پوشش دهی پوست می باشد. افرادی که به دنبال کرم پودرهایی هستند که مرطوب  کننده باشد یا اینکه هیچ لک و جوشی بر روی صورت خود ندارند می توانند از  این کرم برای زیبایی پوست خود استفاده نمایند، اما عده ای دیگر که بر روی  پوست خود جوش و لک دارند باید پوشش دهی کرم را به خوبی بررسی نمایند. رنگ  کرم پودر از دیگر نکاتی است که بر روی خرید کرم پودر مناسب پوست تاثیر می  گذارد.  شما باید بر اساس رنگ پوستی که دارید بتوانید کرم پودر مناسبی را  انتخاب نمایید. با توجه به رنگ بندی سی سی کرم ها به راحتی می توانید رنگ  دلخواه خود را پیدا کنید.

 

خرید A.A B.B C.C D.D کرم

خرید A.A B.B C.C D.D کرم

 

AA کرم چیست؟

کرم پودر ها در انواع مختلفی وجود دارند و برند های مختلفی برای تولید کرم پودر ها در  بازار مشغول به فعالیت هستند و بسیاری از افراد قصد دارند با استفاده از  برخی از کرم پودرها از پیری پوست خود جلوگیری به عمل آورند، به همین علت به  دنبال کرم پودر هایی هستند که خاصیت ضد پیری را داشته باشد. AA   کرم ها  از دسته کرم پودرهایی هستند که دارای خواص ضد پیری می باشند، یعنی شما با  خرید این نوع از کرم پودر علاوه بر اینکه زیبایی صورت خود را انجام می دهید  از چروک شدن پوست و پیری پوست خود جلوگیری به عمل خواهید آورد. هنگام  استفاده از این کرم پودر باید نهایت دقت را داشته باشید چرا که این کرم  پودرها تاثیر زیادی بر روی پوشش دهی نواقص پوست شما خواهد داشت. هنگام  انتخاب کرم پودرهای AA توجه داشته باشید که رنگ مناسب با پوست خود را  خریداری نمایید.

DD کرم چیست؟

DD کرم ها برای افرادی مناسب است که دارای  پوست خشکی هستند. این نوع از کرم ها به عنوان کرم محافظ روزانه شناخته می  شوند که مانند ضد آفتاب عمل می کنند. DD کرم ها دارای بافت بسیار سبکی  هستند و دارای ترکیباتی مانند ضد پیری و روشن کننده می باشند. چیزی که این  نوع از کرم پودرها را با انواع دیگر متمایز می کند فاقد چربی بودن آن ها و  سبک بودن آن بر روی پوست است.  DD کرم ویژگی بارزی که دارد این می باشد که  می توان از آن هم برای صورت و هم برای بدن استفاده کرد. DD کرم ها نسل  جدیدی از کرم ها هستند که ویژگی CC  کرم ها، BB کرم ها و AA کرم ها را درون  خود دارا است و نسب به کرم های دیگر از قیمت بسیار بالاتری برخوردار  هستند. تولید کننده این نوع محصول بیشتر بر روی رفع چین و چروک های صورت  دقت دارد.