پک ضد ریزش و رویش مجدد مو الیکس

از {{model.count}}
326,000
270,000 تومان
18%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

شامپوی گیاهی الیکس مناسب موهای چرب،  یک محصول حرفه ­ای است که برای موهای چرب طراحی ­شده است. مواد فعال  ارگانیک ویژه موجود در این محصول گیاهی با ملایمت مو را تمیز، تقویت و احیا  می­ کند. این شامپو با ترکیبات گیاهی خود مانند سدر، مورد، پرسیاوش، گل  ختمی، اسطوخودوس، آویشن، بابونه، گل همیشه‌بهار، کتیرا، گزنه، رزماری، سیر و  آلوئه­ ورا تأثیر شگفت ­انگیزی در لطافت و درخشندگی مو و کاهش میزان چربی  پوست سر دارد و به یک شامپوی ضد ریزش گیاهی تبدیل ­شده است. عصاره پرسیاوش،  عصاره مورد، عصاره گل همیشه ­بهار، عصاره بابونه، عصاره سبوس برنج، عصاره  گزنه، عصاره سیر و عصاره رزماری موجود در این شامپو نقش مهمی در تقویت مو،  افزایش خون ­رسانی به فولیکول مو و محکم شدن ریشه مو، پیشگیری از ریزش،  افزایش رشد مو، درمان التهاب پوست کف سر و شوره­ دارند. سدر گیاه بسیار  مؤثری در خوش‌حالت شدن و نرم‌کنندگی مو است و باعث تقویت و پیشگیری از ریزش  مو می­ شود. همچنین پاک ‌کننده کف سر، ضد التهاب و خنک­ کننده است. دیگر  ماده گیاهی این شامپو اسطوخودوس است. اسطوخودوس حالت‌ دهنده، نرم کننده،  تقویت ­کننده، افزایش ­دهنده گردش خون کف سر و کنترل‌کننده ریزش است و  می­تواند شوره سر را نیز رفع کند. صمغ کتیرای به­ کار رفته در شامپو گیاهی  الیکس، نرم­ کننده و حالت ­دهنده طبیعی برای مو محسوب می­ شود. عصاره آویشن  دیگر ماده گیاهی این شامپو نقش مهمی در کنترل چربی کف سر، تقویت ریشه مو،  درمان ریزش مو و ضخیم شدن تار مو بر عهده دارد. دیگر ماده­ ای که سبب کنترل  چربی کف سر می ­شود. روغن جوجوبای موجود در این محصول است. این روغن علاوه  بر کنترل چربی، نرم­ کننده و حالت ­دهنده مو نیز به­ ­شمار می­رود. عصاره  آلوئه‌ورا دیگر ترکیب شگفت ‌انگیز شامپوی الیکس است. این عصاره حاوی ویتامین­های C،A و E است. این سه ویتامین در عملکرد بهتر فولیکول‌های مو و داشتن موهایی براق دخیل هستند.

ویتامین  B12 و فولیک ‌اسید هم در ژل آلوئه‌ورا موجود است که هر دو از ریزش مو  پیشگیری می­کنند. ویتامین­های موجود در آلوئه‌ورا می­توانند آسیب­­ های نور  خورشید به موها را نیز ترمیم کنند. تقویت مو، ترمیم و تقویت ساقه مو،  تسکین خارش پوست سر، ضد ­التهاب، درمان شوره، کنترل چربی کف سر از فواید  این گیاه هستند.    گلیسیرین  به‌کار رفته در این شامپو به کاهش آسیب­ ها و شکنندگی مو کمک کرده و باعث حفظ رطوبت طبیعی مو می­شود.

شامپو گیاهی الیکس مناسب موهای خشک و آسیب ‌دیده،  یک محصول حرفه ­ای است که برای موهای خشک و آسیب‌دیده طراحی شده است. مواد  فعال ارگانیک ویژه موجود در این محصول گیاهی قادر است با ملایمت مو را  تمیز، بازسازی و تغذیه کرده و از آسیب­ های ناشی از خشکی آن جلوگیری کند.  این شامپو با ترکیبات گیاهی خود مانند گیاهان سدر، اسطوخودوس، مورد، پر  سیاوش، آویشن، بابونه، گل همیشه‌بهار، کتیرا، گزنه، رزماری، سیر و  آلوئه‌ورا تأثیر شگفت ­انگیزی در لطافت، زیبایی و کاهش آسیب های ناشی از خشکی مو دارد و به یک شامپوی ضدریزش گیاهی تبدیل شده است. عصاره پر سیاوش، عصاره مورد، عصاره گل همیشه‌بهار، عصاره  بابونه، عصاره سبوس برنج، عصاره گزنه، عصاره سیر و عصاره رزماری موجود در  این شامپو نقش مهمی در تقویت مو، افزایش خون­رسانی به فولیکول مو و محکم  شدن ریشه مو، پیشگیری از ریزش، افزایش رشد مو، درمان التهاب پوست کف سر و  شوره دارند. سدر گیاه بسیار مؤثری در رفع خشکی و موخوره، خوش‌حالت شدن و  نرم‌کنندگی مو است و باعث تقویت و پیشگیری از ریزش مو می­ شود. همچنین پاک­  کننده کف سر، ضدالتهاب و خنک­ کننده است. دیگر ترکیب گیاهی این شامپو  اسطوخودوس است. اسطوخودوس حالت ‌دهنده، نرم ­کننده، تقویت ­کننده،  افزایش‌دهنده گردش خون کف سر و کنترل‌کننده ریزش است و می­تواند شوره سر را  نیز رفع کند. صمغ کتیرای به‌کار رفته در شامپو گیاهی الیکس، نرم‌کننده و  حالت ‌دهنده طبیعی برای مو محسوب می‌شود. عصاره آویشن دیگر ماده گیاهی این  شامپو نقش مهمی در تقویت ریشه مو، درمان ریزش مو و ضخیم شدن تار مو بر عهده  دارد. روغن جوجوبای موجود در این محصول نرم‌کننده و حالت‌ دهنده مو به­  شمار می­رود. عصاره آلوئه‌ورا دیگر ترکیب شگفت ­انگیز شامپوی الیکس است. این عصاره حاوی ویتامین­های C, A وE است. این سه ویتامین در عملکرد  بهتر فولیکول­ های مو و داشتن موهایی براق دخیل هستند. ویتامین B12 و فولیک  ‌اسید هم در ژل آلوئه‌ورا موجود است که هر دو از ریزش مو پیشگیری می­کنند.  ویتامین­های موجود در آلوئه‌ورا می‌توانند آسیب­های نور خورشید به موها را  نیز ترمیم کنند. تقویت مو، ترمیم و تقویت ساقه مو، تسکین ­دهنده خارش پوست  سر، ضدالتهاب، درمان شوره، از فواید این گیاه هستند.    گلیسیرین  به‌کار رفته در این شامپو به کاهش آسیب ­ها و شکنندگی مو کمک کرده و باعث حفظ رطوبت طبیعی مو می­شود.

شامپو گیاهی الیکس مناسب موهای معمولی، یک محصول حرفه ای است که برای موهای معمولی طراحی­  شده است. مواد فعال ارگانیک ویژه موجود در این محصول گیاهی با ملایمت مو را  تمیز، تقویت و احیا کرده و از خارش کف سر نیز پیشگیری و به حجم دهندگی و  درخشش مو کمک می­کند. این شامپو با ترکیبات گیاهی خود مانند سدر،  اسطوخودوس، مورد، پرسیاوش، آویشن، بابونه، گل همیشه­ بهار، کتیرا، گزنه،  رزماری، سیر و آلوئه‌ورا تأثیر شگفت ­انگیزی در لطافت، درخشندگی و تقویت مو  دارد. عصاره پر­سیاوش، عصاره مورد، عصاره گل همیشه ­بهار، عصاره بابونه،  عصاره سبوس برنج، عصاره گزنه، عصاره سیر و عصاره رزماری موجود در این شامپو  نقش مهمی در تقویت مو، افزایش خون­ رسانی به فولیکول مو و محکم شدن ریشه  مو، پیشگیری از ریزش، افزایش رشد مو، درمان التهاب پوست کف سر و شوره  دارند. سدر گیاه بسیار مؤثری در رفع خشکی و موخوره، خوش ‌حالت شدن و نرم­  کنندگی مو است و باعث تقویت و پیشگیری از ریزش مو می ­شود. همچنین پاک  ­کننده کف سر، ضد التهاب و خنک­ کننده است. دیگر ترکیب گیاهی این شامپو  اسطوخودوس است. اسطوخودوس حالت‌ دهنده، نرم‌کننده، تقویت‌کننده، افزایش­  دهنده گردش خون کف سر و کنترل کننده ریزش است و می‌تواند شوره سر را نیز  رفع کند. صمغ کتیرای به‌کار رفته در شامپو گیاهی الیکس، نرم کننده و حالت  ­دهنده طبیعی برای مو محسوب می ­شود. عصاره آویشن دیگر ماده گیاهی این  شامپو نقش مهمی در کنترل چربی کف سر، تقویت ریشه مو، درمان ریزش مو و ضخیم شدن تار مو بر عهده دارد. روغن جوجوبای موجود در این محصول نرم  ­کننده و حالت ­دهنده بی ­نظیری برای مو به ­شمار می ­رود. عصاره آلوئه‌ورا  دیگر ترکیب شگفت ‌انگیز شامپوی الیکس است. این عصاره حاوی ویتامین­های C، A  و E است. این سه ویتامین در عملکرد بهتر فولیکول­ های مو و داشتن موهایی  براق دخیل هستند. ویتامین B12 و فولیک‌ اسید هم در ژل آلوئه‌ ورا موجود است  که هر دو از ریزش مو پیشگیری می­کنند. ویتامینهای موجود در آلوئه‌ورا  می­توانند آسیب­های نور خورشید به موها را نیز ترمیم کنند. تقویت مو، ترمیم  و تقویت ساقه مو، تسکین خارش پوست سر، ضد التهاب و درمان شوره از فواید  این گیاه هستند.    گلیسیرین  به‌کار رفته در این شامپو به کاهش آسیب ­ها و شکنندگی مو کمک کرده و باعث حفظ رطوبت طبیعی مو می­ شود.

ماسک گیاهی نرم کننده و تقویت کننده موی سر الیکس، محصولی بی نظیر در مراقبت از مو به شمار می رود. ترکیب منحصر­به­­  فرد موجود در این ماسک تأثیرات چندگانه ­ای بر سلامت، نرمی، درخشندگی،  ترمیم و تقویت بافت مو دارد. این محصول حرفه ­ای برای احیا و ترمیم انواع مو طراحی­ شده است. روغن ‌های گیاهی ارگانیک موجود در این محصول به همراه  ویتامین‌های B3 و B6 باعث تقویت، نرمی، درخشش و خوش­ حالتی مو می‌ شود.  ماسک موی گیاهی الیکس به تثبیت رنگ ­مو و ترمیم آسیب ­های ناشی از رنگ مو کمک می­کند. صمغ کتیرای به­ کار­ رفته در آن به ­خوبی موهای آسیب ­دیده را تقویت و درمان کرده و ظاهری بسیار درخشان به آن­ می­ دهد. دیگر ماده  مؤثر این ماسک گیاهی، عصاره رزماری است. این عصاره گیاهی به علت ویژگی ضد  میکروبی، ضد­التهابی و آنتی ­اکسیدانی خود، تأثیر فوق ­العاده ­ای در تأمین  سلامت مو و جلوگیری از ریزش مو دارد. عصاره گل محمدی نیز در ترکیب این  ماسک وجود دارد. این عصاره گیاهی با افزایش جریان خون در پوست سر باعث  تقویت فولیکول­های مو شده و به افزایش رشد مو کمک می­کند. همچنین عصاره گل  محمدی به ­عنوان آب­رسان عمل کرده و با رطوبت­ رسانی به مو، نرم ­کنندۀ  فوق­ العاده ­ای برای آن به ­شمار می ­رود. روغن بادام نیز دیگر ترکیب شگفت  ‌انگیز این محصول است. این روغن گیاهی باعث افزایش درخشندگی و حجم مو می  ‌شود. روغن بادام منبعی سرشار از منیزیم است و به جلوگیری از ریزش مو بسیار کمک ‌می‌کند. دیگر ترکیب گیاهی مؤثر این ماسک، روغن­ زیتون است که برای بازگرداندن رطوبت مورد نیاز موهای خشک و آسیب ­دیده بسیار مفید است. همچنین این روغن طبیعی رطوبت موها را افزایش داده، مانع  وز شدن موها شده و در بهبود موخوره نیز مؤثر است. ویتامین E موجود در این  ماسک گیاهی به داخل فولیکول مو نفوذ کرده و باعث تقویت مو می ­شود. همچنین  این ویتامین با ایجاد لایه محافظ بر روی مو باعث کاهش آسیب ناشی از پرتوهای  مضر نور خورشید شده و رطوبت مو را نیز تأمین می­کند.    گلیسیرین  نیز به­ عنوان یک آب­رسان در این محصول به­ کار­ رفته است. این ماده باعث  نرمی و درخشش مو شده و از آن در برابر آسیب ­های حرارتی محافظت می‌کند.

تونیک ضد ریزش مو الیکس،  یک محصول کاملا گیاهی است. این تونیک حرفه ‌ای برای پیشگیری و کنترل ریزش  مو طراحی شده است. مواد فعال ارگانیک ویژه موجود در این محصول گیاهی  فولیکول­ های مو را تقویت و احیا کرده، از ریزش مو پیشگیری و به رشد مجدد  آن کمک می­کند. مؤثرترین ماده به­ کار­ رفته در این تونیک، گیاهِ مورد است.  مورد از مهم ‌ترین گیاهان دارویی در تقویت مو به ­شمار می ­رود. عصاره این  گیاه باعث افزایش جریان خون در پوست کف سر شده و به تقویت ریشه، پیشگیری  از ریزش و افزایش رشد مو کمک می­کند. صمغ کتیرا نیز از گیاهان مؤثر موجود  در این تونیک گیاهی است. این ماده سبب تقویت و رشد مو، درمان ریزش مو و احیای مو می­ شود. سدر، دیگر گیاه به­ کار ­رفته در این محصول نیز در  تقویت و پیشگیری از ریزش مو مفید است. روغن نارگیل که سرشار از ویتامین E  است از دیگر مواد گیاهی تشکیل ‌دهنده تونیک ضد ریزش الیکس است. ویتامین E  موجود در روغن نارگیل برای حفظ سلامت روزانه مو بسیار ضروری است. این روغن  باعث اکسیژن­ رسانی به پوست سر شده و به تغذیه فولیکول­ های مو و درنتیجه  تسریع روند رشد مو کمک می­کند. یکی از کاربرد های روغن زیتون برای تقویت مو  است. روغن زیتون موجود در تونیک الیکس روند رشد مو را تسریع و ریزش  غیر­طبیعی آن را کاهش می­ دهد. روغن بادام شیرین و روغن کنجد که سلامت و  رشد موها را بهبود می­ بخشند نیز در این محصول به­ کار­ رفته­ اند روغن کنجد حاوی ویتامین E و B کمپلکس و مواد معدنی است. این مواد مغذی  موها را از ریشه تقویت و سبب رویش مجدد مو می ­شود. همچنین کُند­ کننده  روند سفید ­شدن مو نیز هستند. روغن جوجوبا که دیگر ماده مؤثر موجود در  تونیک الیکس است جریان خون کف سر را بهبود می ‌بخشد و باعث تحریک و تقویت  فولیکول مو و افزایش رشد مو می ‌شود. روغن بادام تلخ به‌کار رفته در تونیک  گیاهی بسیار مغذی است و از موها در برابر آسیب ­های ناشی از اشعه UV محافظت  می­کند. آلوئه ­ورا موجود در تونیک گیاهی الیکس حاوی ویتامین‌ های A ،C ، E  ، B12 و فولیک ‌اسید است. این ویتامین ­ها تأثیر ویژه ­ای در تقویت،  پیشگیری از ریزش و افزایش رشد مو دارند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...