پک ضد ریزش و تقویت موی سر مالتودکسترین لدورا

از {{model.count}}
262,000
220,000 تومان
17%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

پک ضد ریزش و تقویت موی سر مالتودکسترین لدورا:1-شامپوگیاهی مناسب موهای معمولی , چرب و خشک لدورا هربال 300 میلی لیتر2-تونیک تقویت‌کننده رشد موی سر مالتودکسترین لدورا

شامپو گیاهی مناسب موهای معمولی لدورا هربال ، یک محصول حرفه ای است که برای موهای معمولی طراحی­ شده  است. مواد فعال ارگانیک ویژه موجود در این محصول گیاهی با ملایمت مو را  تمیز، تقویت و احیا کرده و از خارش کف سر نیز پیشگیری و به حجم دهندگی و  درخشش مو کمک می­کند. این شامپو با ترکیبات گیاهی خود مانند عصاره های سدر،  برگ مورد، حنا، گل ختمی، رزماری، آلوئه ورا، میوه مورد، بابونه، سبوس برنج  و دی پنتنول و روغن آرگان تأثیر شگفت ­انگیزی در لطافت، درخشندگی و تقویت  مو دارد. عصاره های موجود در این شامپو نقش مهمی در تقویت مو، افزایش خون­ رسانی  به فولیکول مو و محکم شدن ریشه مو، پیشگیری از ریزش، افزایش رشد مو، درمان  التهاب پوست کف سر و شوره دارند. سدر گیاه بسیار مؤثری در رفع خشکی و  موخوره، خوش ‌حالت شدن و نرم­ کنندگی مو است و باعث تقویت و پیشگیری از ریزش مو می ­شود. همچنین پاک ­کننده کف سر، ضد التهاب و خنک­ کننده است. عصاره آلوئه‌ورا دیگر ترکیب شگفت ‌انگیز شامپوی گیاهی لدورا هربال است. این عصاره حاوی ویتامین­های C، A  و E است. این سه ویتامین در عملکرد بهتر فولیکول­ های مو و داشتن موهایی براق مؤثر هستند. ویتامین B12 و فولیک‌ اسید هم در ژل آلوئه‌ ورا موجود است که هر دو از ریزش مو پیشگیری می­کند. ویتامین های موجود  در آلوئه‌ورا می­توانند آسیب­های ناشی از نور خورشید به موها را نیز ترمیم  کنند. تقویت مو، ترمیم و تقویت ساقه مو، تسکین خارش پوست سر، ضد التهاب و  درمان شوره از فواید این گیاه است.  روغن آرگان به‌کار رفته در این شامپو با داشتن مقادیر زیادی ویتامین E، امگا ۹ و امگا ۳ به کاهش آسیب ها و شکنندگی مو کمک کرده و باعث حفظ رطوبت طبیعی مو می­ شود

     

مناسب برایموی معمولی
حجم/وزن300ml 
نوع محفظه نگه دارندهبطری پت 
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک 
ترکیبات موثرعصاره سدر، عصاره برگ  مورد، عصاره حنا، عصاره گل ختمی، عصاره رزماری، عصاره آلوئه ورا، عصاره  میوه مورد، عصاره بابونه، عصاره سبوس برنج، دی پنتنول، روغن آرگان 
ویژگیتقویت کننده، احیاکننده، جلوگیری از ریزش مو و خارش کف سر، حجم دهنده، درخشان کننده، مناسب مصرف روزانه 
مجوزهاپروانه ساخت: 1172/ظ/39 

شامپو گیاهی مناسب موهای خشک و آسیب ‌دیده  لدورا هربال، یک محصول حرفه ای است که برای موهای خشک و آسیب ‌دیده طراحی­  شده است. مواد فعال ارگانیک ویژه موجود در این محصول گیاهی با ملایمت مو را  تمیز، بازسازی، آبرسانی و تغذیه کرده و آسیب های ناشی از خشکی مو را رفع  می کند. این شامپو با ترکیبات گیاهی خود مانند عصاره های سدر، برگ مورد،  حنا، گل ختمی، رزماری، آلوئه ورا، میوه مورد، بابونه، سبوس برنج ، دی  پنتنول و روغن آرگان تأثیر شگفت ­انگیزی در لطافت، درخشندگی و تقویت مو  دارد. عصاره های موجود در این شامپو نقش مهمی در تقویت مو، افزایش خون­  رسانی به فولیکول مو و محکم شدن ریشه مو، پیشگیری از ریزش، افزایش رشد مو و  بهبود آسیب و خشکی مو دارند. سدر گیاه بسیار مؤثری در رفع خشکی و موخوره،  خوش ‌حالت شدن و نرم­ کنندگی مو است و باعث تقویت و پیشگیری از ریزش مو می  ­شود. همچنین پاک ­کننده کف سر، ضد التهاب و خنک­ کننده است. عصاره  آلوئه‌ورا دیگر ترکیب شگفت ‌انگیز شامپوی گیاهی لدورا هربال است. این عصاره  حاوی ویتامین­های C،A و E است. این سه ویتامین در عملکرد بهتر فولیکول­  های مو و داشتن موهایی براق مؤثر هستند. ویتامین B12 و فولیک‌ اسید هم در  ژل آلوئه‌ ورا موجود است که هر دو از ریزش مو پیشگیری می­کند. ویتامین های  موجود در آلوئه‌ورا می­توانند آسیب­های ناشی از نور خورشید به موها را نیز  ترمیم کنند. تقویت مو، ترمیم و تقویت ساقه مو، تسکین خارش پوست سر، آبرسانی  و بازسازی ساقه مو از فواید این گیاه است. روغن آرگان به‌کار رفته در این  شامپو با داشتن مقادیر زیادی ویتامین E، امگا ۹ و امگا ۳ به کاهش آسیب ها،  خشکی و شکنندگی مو کمک کرده و باعث حفظ رطوبت طبیعی مو می­ شود.

                                                                                                                                                        

مناسب برایموی خشک و آسیب دیده
حجم/وزن300ml
جنس محفظه نگه دارندهبطری پت
ترکیبات موثرعصاره سدر، عصاره برگ  مورد، عصاره حنا، عصاره گل ختمی، عصاره رزماری، عصاره آلوئه ورا، عصاره  میوه مورد، عصاره بابونه، عصاره سبوس برنج، دی پنتنول، روغن آرگان. 
ویژگی هاترمیم کننده موهای آسیب دیده و موهای رنگ شده، تقویت کننده و مغذی، جلوگیری از ریزش مو، درخشان کننده، حجم دهنده، مناسب مصرف روزانه 
مجوزها 1173/ظ/39 

شامپو گیاهی مناسب موهای چرب لدورا هربال،  یک محصول حرفه ای است که برای موهای چرب طراحی­ شده است. مواد فعال ارگانیک  ویژه موجود در این محصول گیاهی با ملایمت مو را تمیز، تقویت و احیا کرده و  به حفظ تعادل چربی کف سر کمک می­کند. این شامپو با ترکیبات گیاهی خود  مانند عصاره های سدر، برگ مورد، حنا، گزنه، گل ختمی، رزماری، آلوئه ورا،  میوه مورد، بابونه، سبوس برنج و دی پنتنول و روغن آرگان تأثیر شگفت ­انگیزی  در لطافت، درخشندگی، تقویت مو و کاهش میزان چربی پوست سر دارد. عصاره های  موجود در این شامپو نقش مهمی در تقویت مو، افزایش خون­ رسانی به فولیکول مو  و محکم شدن ریشه مو، پیشگیری از ریزش، افزایش رشد مو، درمان التهاب پوست  کف سر و کنترل چربی کف سر دارند. سدر گیاه بسیار مؤثری در رفع خشکی و  موخوره، خوش ‌حالت شدن و نرم­ کنندگی مو است و باعث تقویت و پیشگیری از  ریزش مو می ­شود. همچنین پاک ­کننده کف سر، ضد التهاب و خنک­ کننده است.  عصاره آلوئه‌ورا دیگر ترکیب شگفت ‌انگیز شامپوی گیاهی لدورا هربال است. این  عصاره حاوی ویتامین­های C، A و E است. این سه ویتامین در عملکرد بهتر  فولیکول­ های مو و داشتن موهایی براق مؤثر هستند. ویتامین B12 و فولیک‌  اسید هم در ژل آلوئه‌ ورا موجود است که هر دو از ریزش مو پیشگیری می­کند.  ویتامین های موجود در آلوئه‌ورا می­توانند آسیب­های ناشی از نور خورشید به  موها را نیز ترمیم کنند. تقویت مو، ترمیم و تقویت ساقه مو، تسکین خارش پوست  سر، ضد التهاب، درمان شوره و متعادل کردن چربی کف سر، از فواید این گیاه  است. روغن آرگان به‌کار رفته در این شامپو با داشتن مقادیر زیادی ویتامین  E، امگا ۹ و امگا ۳ به کاهش آسیب ها و شکنندگی مو کمک کرده و باعث حفظ  رطوبت طبیعی مو می­ شود.

                                                                

حجم/وزن300ml
نوع محفظه نگه دارندهبطری پت
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
مناسبموی چرب 
ترکیبات موثرعصاره سدر، عصاره برگ  مورد، عصاره گزنه، عصاره حنا، عصاره گل ختمی، عصاره رزماری، عصاره آلوئه  ورا، عصاره میوه مورد، عصاره بابونه، عصاره سبوس برنج، دی پنتنول، روغن  آرگان. 
ویژگی هاکنترل چربی کف سر، تقویت کننده و مغذی، جلوگیری از ریزش مو، مناسب مصرف روزانه 
مجوزها1174/ظ/39 

سلامت و زیبایی مو همواره یکی از دغدغه ­های  جدی انسان بوده است. از عارضه های فراگیر و جدی مو می­توان به کند شدن  روند رویش، ضعیف شدن و ریزش آن اشاره کرد. امروزه با توجه به حساسیت موضوع  سلامت مو، روش­های گوناگونی برای پیشگیری و درمان این عارضه­ ها ارائه شده  است. یکی از ساده­ ترین، در دسترس­ ترین و مؤثرترین روش­ها استفاده  از محلول­های ضد ریزش و تقویت­ کننده است. در این نوع محصولات ترکیبات  مؤثری برای تقویت فولیکول­ها و تحریک ریشه مو وجود دارد که در پیشگیری از  ریزش، رشد بهتر و رویش مجدد مو مؤثر است. تونیک تقویت­ کننده موی سر لدورا از جمله محصولات بسیار موثر در این زمینه به شمار می­رود. عصاره رزماری، منتول، کافئین و ویتامین B5 از جمله مواد مؤثر این محصول هستند که باعث افزایش خون­رسانی در نتیجه  بهبود تغذیه و اکسیژن ­رسانی به ریشه مو شده و به تبدیل ­شدن موهای نازک و  کرکی به موهای ضخیم کمک می­کنند. علاوه بر این، رزماری حاوی امگا 6، انواع آنتی ­اکسیدان و سایر مواد مغذی است که برای سلامت و تغذیه مو مفید هستند. مالتودکسترین  از دیگر ترکیبات مهم این محصول است که نقش مهمی در تقویت و رشد ریشه مو و  نیز تغذیه و درخشندگی ساقه مو ایفا می­کند. ماده مؤثر دیگر این محصول،  عصاره گزنه است. خواص این گیاه در تقویت مو بسیار چشمگیر است. این گیاه  معروف دارویی، محرک ریشه مو بوده و علاوه بر تقویت می­تواند ریشه مو­های از  دست­ رفته را نیز تحریک و باعث رویش مجدد مو شود. ویتامین C نیز از دیگر  ترکیبات این تونیک است. از آنجا که کمبود آهن یکی از مهم­ترین عوامل ریزش  مو است، وجود این ویتامین در اطراف ریشه مو به افزایش جذب آهن کمک کرده و  از این طریق از ریزش مو جلوگیری می­کند.

                                                                                                                                                       

مناسب برایانواع مو
حجم/وزن200ml
ترکیبات موثرمالتودکسترین، کافئین، عصاره رزماری، عصاره گزنه، ویتامین B5 و C، منتول، اتانول 
ویژگی هاتقویت فولیکول مو، افزایش روند رشد مو، تغذیه ریشه مو، افزایش خونرسانی به کف سر
افزایش ضخامت مو، تقویت کننده موی سر، پیشگیری از ریزش مو، محرک رویش مجدد مو
گروه سنی15سال به بالا
مجوزهاپروانه ساخت: 21/17291

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...