صابون ابرو ریتا Rita

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
تعداد را به صورت صحیح وارد کنید.
نوع

همیشه ابروها در آرایش صورت و در جذابیت چهره یک فرد نقش بسزایی داشته است. از این رو محصولات آرایشی بسیاری جهت افزایش زیبایی و حجم دهی به ابروها پا به صنعت آرایش گذاشته اند. با توجه به این که در حال حاضر در دنیای مد، ملاک زیبایی ظاهر طبیعی هر فرد است و ابروهای پهن و پرپشت و طبیعی یکی از فاکتور های مورد توجه در دنیای مد محسوب می‌شود، صابون های ابرو و فیکس کننده های ابرو روانه بازار شده اند.صابون ابرو ریتا داری موادی با کیفیت و اورگانیک بوده که ابروهای شما را لیفت و بالا نگه می‌دارد.همچنین صابون ابرو ریتا بعد از خشک شدن روی ابرو سفیدک نمی‌زند و مدت زمان طولانی فرم ابروها را مرتب نگه می‌دارد.

معرفی صابون ابرو مارک ریتا Rita

صابون ابرو ریتا Rita: همیشه ابروها در آرایش صورت و در جذابیت چهره یک  فرد نقش بسزایی داشته است. از این رو محصولات آرایشی بسیاری جهت افزایش  زیبایی و حجم دهی به ابروها پا به صنعت آرایش گذاشته اند. با توجه به این  که در حال حاضر در دنیای مد، ملاک زیبایی ظاهر طبیعی هر فرد است. و ابروهای  پهن و پرپشت و طبیعی یکی از فاکتور های مورد توجه در دنیای مد محسوب  می‌شود.، صابون های ابرو و فیکس کننده های ابرو روانه بازار شده اند.

صابون ابرو ریتا داری موادی با کیفیت و اورگانیک بوده که ابروهای شما را  لیفت و بالا نگه می‌دارد.همچنین صابون ابرو ریتا بعد از خشک شدن روی ابرو  سفیدک نمیزند. مدت زمان طولانی فرم ابروها را مرتب نگه می‌دارد. صابون لیفت  ابرو اسنس به این شکل است که ابتدا سطح یک فرچه ابرو را به وسیله اسپری آب  نمدار می‌کنید.، سپس فرچه را مستقیماً روی صابون لیفت کننده ابرو اسنس کشیده و ابروها ‌را توسط آن شانه کنید. و به ابروها فرم دلخواه خود را دهید.

چند دقیقه منتظر می مانید تا خیسی صابون لیفت روی ابروها خشک شود.  ابروها در حالت دلخواه ثابت شوند. بعد از استفاده از صابون لیفت ابرو، برای  حجم‌دهی به ابروها، جاهای کم‌پشت ابرو را با سایه ابرو پر کنید. صابون  لیفت ابرو اسنس بدون ایجاد سفیدک، ابروهای شما را خوش حالت می‌کند. توجه به  زیبایی در ذات هر بانویی است. از این رو همیشه سعی می کنند چهره جذاب‌تری  داشته باشند. فرقی نمی کند یک زن تا چه اندازه زیباست. در هر صورت تلاش می  کند تا زیبایی خود را دوچندان جلوه دهد و از این طریق بیشتر مورد توجه و  تایید قرار گیرد.

صابون لبروی ریتا

صابون ابرو ریتا Rita

استفاده از انواع لوازم آرایشی می تواند به وی در این زمینه کمک کند.  البته قطعا عمل های جراحی نیز بی تاثیر نیستند. یکی از لوازم آرایشی که می  تواند به جذابیت و زیبایی بانوان بیافزاید، صابون ابرو یا بهتر است  بگوییم صابون لیفت ابرو است. صابون ابرو یکی از لوازم آرایشی است که شاید  برای همگان شناخته شده نباشد. در واقع این نوع ماده آرایشی به تازگی مورد  توجه قرار گرفته و به همین علت بسیاری از بانوان اسم صابون ابرو را هم  نشنیده اند. به ویژه برای افرادی که می خواهند تجربه لیفت ابرو در خانه را  داشته باشند، صابون ابرو معجزه می کند.

در حال حاضر برندهای معتبری اقدام به تولید صابون ابرو کرده  اند. صابون ابروی ریتا به عنوان صابون محبوب در بین بانوان ایرانی شناخته  می شوند. با این حال به نظر می رسد بهترین صابون ابرو، صابونی است که در آن  از مواد طبیعی استفاده شده باشد. تنها در این صورت است که استفاده از  صابون نه تنها باعث ریزش ابرو نمی شود بلکه به تقویت ابرو نیز کمک می کند.

روش استفاده صابون لیفت ابرو:

صابون لیفت ابرو اسنس به این شکل است که ابتدا سطح یک فرچه ابرو را به  وسیله اسپری آب نمدار می‌کنید، سپس فرچه را مستقیماً روی صابون لیفت کننده  ابرو اسنس کشیده و ابروها ‌را توسط آن شانه کنید و به ابروها فرم دلخواه  خود را دهید.

چند دقیقه منتظر می مانید تا خیسی صابون لیفت روی ابروها خشک شود و  ابروها در حالت دلخواه ثابت شوند. بعد از استفاده از صابون لیفت ابرو، برای  حجم‌دهی به ابروها، جاهای کم‌پشت ابرو را با سایه ابرو پر کنید. صابون  لیفت ابرو اسنس بدون ایجاد سفیدک، ابروهای شما را خوش حالت می‌کند.

مشخصات
مشخصه اصلی ریمل ابرو , برس ابرو
سایر توضیحات
پیشنهاد می‌شود بعد از استفاده از صابون لیفت کننده ابرو ریتا ، جهت حجم‌دهی و پر نمودن جاهای کم‌پشت ابرو از سایه ابرو استفاده نمایید.
این محصول به شما کمک می نماید تا در خانه و بدون نیاز به آرایشگر ابروهای خود را زیبا نمایید.
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...