ضمانت کالاکمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


ضمانت اصالت کالا                       

زیبانت نمایندگی رسمی برندهای معتبر لدورا ، الیکس ، دایلکس ، پریستیو ، نوریکسو ، شرکت مروارید پنبه ریز ایران و سایر برندهای معتبر آرایشی بهداشتی ومراقبتی را داراست و تمامی محصولات را بدون واسطه، مستقیماً از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند دریافت نموده و عرضه می نماید، به این  ترتیب اصالت کالا، قیمت نمایندگی و تاریخ انقضای درست محصول با اطمینان  توسط زیبانت تضمین می شود. 

ضمانت تاریخ انقضا                       

تمامی کالاهای ایرانی موجود در زیبانت بالای 6 ماه و  کالاهای خارجی موجود در زیبانت، بالای 4 ماه تاریخ انقضا دارند و این تاریخ  انقضا تضمین می شود. در صورتی که تاریخ انقضای کالایی کمتر از زمان مذکور  باشد، تاریخ انقضای آن در صفحه محصول و در فاکتور اعلام می شود و به اطلاع  مشتری می رسد تا مشتری با آگاهی کامل از شرایط خاص کالا خرید انجام دهد. 

ضمانت دریافت کالای سالم                        

در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته  باشد و بسته تحویلی از طرف مامور پست دارای آثار متلاشی ، دستخوردگی و آسیب دیدگی محتوی باشد از دریافت مرسوله خودداری نمایید و به امور مشتریان زیبا نت اطلاع دهید تا نسبت به بررسی و پیگیری از اپراتور پستی و ارسال بسته مجدد اقدام گردد .

شرایط ضمانت بازگشت رایگان کالا                       

به دلیل مقررات بهداشت امکان انصراف از خرید و بازگشت کالا  به دلایل سلیقه ای وجود ندارد. کالا تنها در صورتی به دلیل عدم تطابق با  سلیقه مشتری و انصراف از خرید پس گرفته می شود که پلمپ داشته باشد و این  پلمپ باز نشده باشد. هزینه بازگشت کالا در ایام عادی سال با زیبانت است اما در روزهای حراج،  هزینه بازگشت کالا به دلیل انصراف از خرید به عهده مشتری می‌باشد.  توجه کنید در صورتی که با انصراف از خرید و بازگرداندن کالا، شرط اولیه  ارسال رایگان را نقض شود، هزینه ارسال از مبلغ محصول کسر شده و مابقی برای  شما واریز می‌شود.  

ضمانت تطابق کالا با سایت به چه معنا است؟                         

برای هر یک از کالاها در سایت، اطلاعاتی از قبیل نام، عکس و  ویژگیها عنوان شده است. ما تضمین میکنیم که کالایی که به دست شما میرسد از  همه نظر دقیقا همان کالایی است که در سایت دیده و انتخاب کرده اید. یعنی  تضمین تطابق کالا با سایت. اگر غیر از این باشد، کالا از شما پس گرفته  میشود و همه هزینه ها اعم از هزینه کالا، هزینه ارسال و هزینه بازپس  فرستادن آن، به شما برگردانده میشود.